Тунель Кохання в Рівненській області

 

Тунель кохання в Рівненській областіПрирода матінка творить дива. З цим посперечатись не просто. Нерукотворним доказом цього вислову є Тунель Кохання в Рівненській області. Тунель кохання знаходиться між селищами Оржув та Клевань . Звісно сказати, що до цього дива природи не прикладені людські руки неможливо. Спробуємо розібратись більш детально.

 

 

Як з’явився Тунель кохання?

Тунель коханняХодять дуже багато вигаданих думок про походження цього дива природи. Звісно й не були зачеплені і думки про нещасливу любов, та зраду. Розібравшись трохи більше все набагато виявляться простіше. Звичайне провінціальне містечко, що розміщене всього в 24 км від міста Рівне.

 

Багато десятиліть назад тут було активне індустріальне життя. Основним об’єктом індустрію тут був комбінат з обробки деревини. Як не дивно, саме цьому мало романтичному місту сьогодні ми завдячуємо за таку неймовірну красу. Регулярно курсуючи потяг, що з’єднував станцію та комбінат обламував гілки дерев и з роками створив цей неймовірний тунель кохання.

В яку пору року та коли краще відвідати Тунель Кохання?

Осінній тунель коханняТисячі закоханих пар відвідують це прекрасне місце. Загальна довжина Тунелю Кохання приблизно 1 кілометр. Прикриті своєрідним дахом з дерев, колії простягаються з нерівномірним освітленням і тим самим створюючи своєрідний романтичний шлях.

 

Кращих фонів для весільних фото важко віднайти. Тунель Кохання найкраще відвідувати як літом так і в осені. Саме в ці сезони тунель найбільш захоплюючий.
Взимку тунель найбільш привабливий після снігопаду.

 

 

Тунель кохання в зимку

 

 

Тунель кохання знаходиться у зручному місці. Навіть якщо ви не подорожуєте автомобілем, ви зможете без проблем дістатись туди на маршрутці або поїзді.
 

 

 

Адреса: смт Клевань, Ріненсьої обл.

 

Тунель кохання на туристичній карті України


Просмотреть увеличенную карту