KaZantip запрошує відвідати всіх любителів клубної музики

Казантип

З 30 липня по 14 серпня в селі Поповка і недалеко від міста-курорту Євпаторія буде наповнений молодих людей, танцюючих весь день і ніч безперервно під час dance XXI фестиваль під назвою Казантип.

 

 

 

 

Казантип – це земля нон-стоп клубної та електронної музики всіх можливих жанрів. Відомих і талановитих ді-джеїв, музикантів, танцюристів, виконавців та інших творчих людей буде багато як кожного разу коли фестиваль проводиться. Більш 100,000 людей звідусіль у світі відвідують Казантип щороку, щоб насолодитися теплим Кримським морем, красивими дівчатами та хлопцями, і звичайно музикою.

Оскільки територія проведення фестивалю різко скоротилося, організатори зробили Казантип графік набагато більш насиченим. 300 ді-джеїв, всесвітньо відомих музикантів, десятки барів, ресторанів і танцполів, кайтсерфінг станцій і відкриті кінотеатри на свіжому повітрі чекають кожного гостя заходу. Слід також зазначити, з 14 танцполів: один з них буде розташований на воді, і три танцполи буде виглядати як космічний простір.