Новий рік у Львові

 

Новий рік – це одне з тих небагатьох свят, яке чекають усі. Ми можемо організувати відпочинок так, що він принесе Вам просто незабутні враження. Запрошуємо на новорічну програму до Львова.

31.12
Зустріч туристів представником фірми.
Автобусна оглядова екскурсія “Легенди стародавнього Львова”: огляд унікальних пам’яток архітектури, панорами з Високого Замку, відвідання старовинних храмів, в тому числі собору св. Юра з усипальницею кардиналів, знайомство з вулицями австрійського періоду: площа Маріїнська, аптека і пасаж Міколяша, палац Потоцьких-колишня резиденція графа Потоцького, картинна галерея, бібліотека ім. Стефаника “Оссолінеліум”, університет ім. І. Франка – колишній Галицький сейм, Будинок Вчених-колишнє казино.
Вільний час, Підготовка до святкування Нового Року!
Пропонуємо Новорічну програму в ресторані готелю, а також в нічних клубах міста.
Святкування Нового Року 2010! Нічліг.

01.01.
Пізній сніданок. Вільний час. Запрошуємо на пиво-легенду “Старий Домс” в ресторан “Хмільний Дім Роберта Домса”, який знаходиться в підвалах Львівської Пивоварні при бажанні можна замовити фірмову страву “Від Роберта Домса” (качка, ковбаски, реберця, м’ясо на грилі, фаршировані помідори , овочі, картопля, соус).

02.01
Сніданок. Виселення з готелю.
Пішохідна оглядова екскурсія “Середньовічний Львів”: Латинський костел, Каплиця Боїмів, площа Ринок, Італійський дворик, Міський та Королівський арсенали, Вірменський собор і знаменитий вірменський дворик, Оперний театр.
Відвідання єдиного в своєму роді музею “Стара аптека” (Під Чорним Орлом “), у підвалах якого зібрана унікальна колекція старовинних аптечних книг, рецептів, приладів. Там Ви зможете купити справжнє ” залізне вино “.

Вартість туру – з особи:
-Готель “Старий Краків”-620 грн.

-Готель “Євроготель”-840 грн

У вартість туру входить:

* Проживання: 2 ночі в готелі (в центрі міста, европейского рівня)
*Харчування: 2 сніданки
* Екскурсійне обслуговування за програмою

У вартість туру не входить:

* Вхідні билети в екскурсійні об’єкти (2-15 грн.)
* Святковий Новорічний Бал

Факультативно пропонуємо екскурсйні програми:

-Золота Підкова Львівщини 150 грн.
-Жовква, Крехів 120 грн.
-Зелений трамвайчик 150 грн. (який повезе Вас навіть взимку!)

Телефонуйте 044 379 20 39