ТУР «НОВИЙ РІК. ЧЕРНІВЦІ – ПРИКАРПАТТЯ»

 

1-ий день
Прибуття в м. Чернівці. Поселення в готелі. Сніданок. Виїзд на екскурсію в м. Вижницю. У зимовий період тут можна відпочити, катаючись на лижах, санях. На кордоні Вижницького і Путильського районів, на перевалі Німчич, другий сезон функціонують два гірськолижних підйомника. По дорозі в м. Вижницю – відвідання жіночого монастиря «Аннина гора».

Обід в м. Вижниця. Повернення в м. Чернівці. Вільний час.
Новорічний банкет. Зустріч Нового року в компанії з Дідом Морозом, Снігуронькою. Розважальна програма.
2-ий день
Відпочинок до обіду. Обід. Оглядова екскурсія по місту. Відвідання Свято-миколаївської церкви, Органного залу (колишня Вірменська церква), Кафедрального собору, Краєзнавчого музею, Соборної площі, Театральної площі, Драмтеатру ім. О. Кобилянської, Резиденції буковинських митрополитів. Вільний час.
3-й день
Cніданок. Виїзд на екскурсію в Яремчу. На висоті 525-560 метрів над рівнем моря, на відстані 68 км від обласного центру Івано-Франківська розкинулась перлина Карпат – Яремче. Катання на канатній дорозі в «Буковелі». Довжина підвісної дороги – 15 км. Переїзд в м. Яремче. Обід. Прогулянка по місту. Відвідання ринку сувенірної продукції. Тут представлені не окремі їх види, як в інших відомих світових центрах, а практично все! Переїзд в м. Чернівці.
4-й день
Сніданок. Виселення з готелю. Виїзд на оглядову екскурсію в м. Хотин. Одним з найбільш значних пам’ятників архітектури і військово-фортифікаційного мистецтва минулого в Чернівецької області є Хотинська фортеця. Обід. Трансфер в м. Кам’янець-Подільський. Перед в’їздом в м. Кам’янець-Подільський зупиняємося на мосту «Лань, що біжить».
Оглядова екскурсія по місту. Екскурсія по Кам’янець-Подільській фортеці. Після цієї експозиції підніметесь на найвищу башту фортеці. Вільний час. Повернення в м. Чернівці

ВАРТІСТЬ ТУРУ – 1290 грн.

У вартість туру входить:
1) Транспортне обслуговування по маршруту;
2) Проживання в готелі м. Чернівці (3 ночі);
3) Харчування: 3 сніданки, 4 обіди;
4) Вхідні квитки і послуги гіда згідно з програмою туру;
5) Супровід представником турфірми;
6) Медична страховка;

У вартість туру не входить:
1) Катання на санках і лижах (від 10 грн./год.).
2) Катання на канатній дорозі в «Буковелі»
3) Новорічний банкет (от 350 грн.).

телефонуйте 044 379 20 39