м. Донецьк

Якщо ви плануєте вирушити в східну Україну, ви, безсумнівно, рухається по Донецькій області. У центрі цього прекрасного регіону ви знайдете міста Донецька. Місто є адміністративним капіталу для області, і це чарівне місто є одним з найкрасивіших і плідних міст України. Донецьк є п’ятим за величиною містом в Україні. Ясно, що відвідання цього процвітаючого мегаполісу не було б марною тратою часу.

Цікаво дізнатися, що Донецьк в Україні почав своє життя як невеликий козачої селі, яка була створена в кінці 17-го століття. Спочатку жителі стійкий себе вирощування великої рогатої худоби та землеробства, але і 1820-х років, невелика операція видобуток вугілля почався. Це швидко почав рости, і в 1869 році, нова компанія Росії була створена для того, щоб краще обробляти вугілля, плавити залізо, будувати сталеливарний завод, щоб зробити рейки для залізниць і для роботи залізничної станції. Для того, щоб побачити ці різні цілі виконані, кількість кваліфікованих робітників були привезені з Великобританії і нове поселення швидко виник навколо старого. Нове поселення було названо Юзівка і його основним завданням було розмістити новий приплив робочих. Незважаючи на те, що рано умов життя в Юзівка були не все, що добре, робота була відмінною, і незабаром нове поселення було твердо встановлено. У 1924 році місто було перейменовано в Сталіно, а в 1961 році він отримав назву «Донецьк». Місто процвітало і умови життя поступово поліпшується. Школи були побудовані і основні державні послуги були встановлені. Незабаром, Донецьк отримав статус «міста» і сьогодні часто називають «містом мільйона троянд» через велику кількість троянд, які ростуть тут.

Якщо ви плануєте відвідати Донецьк, ви не будете розчаровані. Є багато цікавих пам’яток, щоб побачити і ви можете насолоджуватися опери, балети, музеї та художні галереї. Донецьк є домом для Донецької філармонії, а також Музей образотворчих мистецтв і навіть міста планетарій. Очевидно, ви зможете заповнити свої дні з безліччю цікавих заходів. Транспорт і навколо Донецька також відносно простий з містом, насолоджуючись гарною дороги, залізничні і повітряні з’єднання. Сьогодні, Донецьк продовжує залишатися процвітаючим промисловим, науковим і культурним центром регіону, і, поки він продовжує відігравати таку велику роль в місцевій економіці, ви можете бути впевнені, що Донецьк буде відмінним місцем для відвідування.